Станції радіорелейного та тропосферного зв'язку

ЩО МИ ЦІНУЄМО

Коло клієнтів: ми високо цінуємо наших партнерів та замовників. Люди, які співпрацюють з нами, мотивують нас розвивати та вдосконалювати виробничі потужності. Зворотній зв’язок з клієнтами допомагає визначити реальну картину успіху компанії.

Технологічний прогрес: ми приймаємо виклик ринку сучасних засобів комунікації та активно розширюємо сферу своїх можливостей, застосовуючи інноваційні технології. На базі компанії «ВАТ Олімп» відповідно до міжнародних вимог функціонують сертифіковані Метрологічна та Електротехнічна лабораторії.

Якість: ми орієнтуємося на довготривале співробітництво, яке охоплює не лише продажу обладнання, але також його встановлення (монтаж радіорелейних систем зв’язку, тропосферних засобів зв’язку) й подальше обслуговування (модернізацію цифрових засобів комунікації, постгарантійне обслуговування). Якість та безпека продукції, яку ми виробляємо, стали вирішальним фактором, завдяки якому ми завоювали передові позиції на ринку комунікаційних технологій.

Командний дух: ми з гордістю заявляємо, що головна цінність компанії «ВАТ Олімп» – це створена нами команда, що складається з досвідчених інженерів, талановитих конструкторів, кваліфікованих дослідників та експертів в галузі організації виробничого процесу.

ТОВ «ВАТ Олімп» © 2019