Станції радіорелейного та тропосферного зв'язку

Станції тропосферного зв’язку

ТОВ «ВАТ Олімп» – ексклюзивний розробник і постачальник цифрових тропосферних засобів зв’язку та мобільних антенних опор.

Оптимізована виробнича база, спеціалізоване обладнання та кваліфікований персонал підприємства «ВАТ Олімп» забезпечує випуск високоякісної продукції, що відповідає воєнним стандартам.

Мобільна цифрова тропосферна радіолінія в мирний час слугує для оперативної побудови тимчасових стаціонарних ліній зв’язку в умовах важкодоступної місцевості (болотистих регіонів, водних перешкод, лісових масивів, пустельної чи гористої місцевості), та в умовах надзвичайних ситуацій (землетрусів, повені та інші стихійні лиха), коли дротові лінії зв’язку виходять з ладу.

У час активних воєнних дій такі лінії зв’язку успішно застосовуються в стратегічних, оперативних і тактичних ланках управління військами. За своїми технічними характеристиками комунікаційні системи «ВАТ Олімп» не поступаються кращим світовим зразкам в галузі цифрового тропосферного зв’язку.

Завдяки вузькоспрямованим антенам, комплексним методам обробки сигналів і застосуванням в апаратурі методів захисту від перешкод і широкосмугових сигналів, тропосферна лінія забезпечує надійний зв’язок в умовах, ускладнених дією електромагнітного випромінювання.

2. Основні технічні характеристики станції тропосферного зв’язку

Технічні характеристики

Значення

Діапазон частот (МГц)

4435-4555 4630-4750

Кількість робочих частот

220

Крок переналаштування робочих частот (МГц)

1

Кратність прийому

8-12

Коефіцієнт шуму приймальних пристроїв (дБ)

не більше 4

Вихідна потужність передавача (Вт)

не менше 1500

Швидкість передачі цифрової інформації (кбіт/с)

512, 1024, 2048

Наявність трафіка Ethernet

10/100 Base-T

Кількість службових каналів

2

Протяжність інтервалу (км)

150-200

Протяжність лінії зв’язку (км)

1500

ТОВ «ВАТ Олімп» © 2019